Festiwal roślin w Koneserze 22-23.10. Wiele ciekawych okazów kupicie w atrakcyjnych cenach

2022-10-17 15:45

Będzie to już czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w Warszawie! Wydarzenie zaplanowane na weekend 22-23 października na terenie Centrum Praskiego Koneser stanie się rajem dla kochających niepowtarzalny i naturalny klimat. Organizatorzy przygotowali dla uczestników nowe odmiany wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz gatunki, o które prosili uczestnicy poprzednich edycji.

Festiwal Roślin w Centrum Praskim Koneser przyciągnie wielbicieli i wielbicielki roślin doniczkowych z całego miasta! Podczas marketu organizowanego w dniach 22-23.10 znaleźć będzie można wiele ciekawych okazów w bardzo atrakcyjnych cenach. Co ważne, w tym roku wybór będzie jeszcze większy. Po sukcesie poprzedniej edycji organizatorzy postanowili poszerzyć asortyment o gatunki proponowane przez uczestników i uczestniczki oraz o odmiany wyselekcjonowane przez specjalistów. Podczas zbliżającego się Festiwalu Roślin wystawiane będą też nowe wzory doniczek. Ale to nie koniec! Wszyscy odwiedzający w weekend Centrum Praskie Koneser znajdą wiele książek poświęconych hodowli roślin doniczkowych oraz przydatne gadżety.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Piękne okazy prosto z hodowli!

Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników. Na cenówkach znajdują się nadrukowane przez organizatora ceny festiwalowe oraz ceny takiej rośliny w sklepach internetowych, aby - jak przekonują gospodarze - pokazać uczestnikom, ile mogą oszczędzić. Każda z odmian będzie dostępna w dużych ilościach, niczym w hurtowni, ale oczywiście sprzedawana detalicznie. Do wyboru będą małe i duże rośliny oraz doniczki, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Wciąż odwiedzamy ogrodników i rozmawiamy z nimi, dbając o jak najlepszej jakości asortyment, tak aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy, aby to przywieźć - mówi Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Wstęp na Festiwal Roślin w Centrum Praskim Koneser jest bezpłatny. Za zakupy zapłacicie gotówką, kartą lub BLIK-iem. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

22. Festiwal sztuki Cyrkowej w Warszawie, Rozdanie nagród
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE