Ferie 2020 w Wojskach Obrony Terytorialnej. Jak się rekrutować? PROGRAM szkolenia [TERMIN]

2020-01-14 12:48 A.D.
Mundur
Autor: Canva.com

Ferie 2020 w Wojskach Obrony Terytorialnej? To nietypowa propozycja dla tych, którzy zawsze marzyli o służbach mundurowych. Ferie z WOT startują po raz kolejny również w województwie mazowieckim. W drugiej edycji projektu udział weźmie dwanaście brygad obrony terytorialnej. Kiedy ruszą w Warszawie? Jak się zapisać? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl Warszawa!

Jesteś uczniem lub studentem? Chcesz zostać żołnierzem Wojska Polskiego, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z dotychczasowych aktywności? Rozwiązaniem dla Ciebie jest służba w Wojskach Obrony Terytorialnej! Wstąp do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej! - tak właśnie do wzięcia udziału zachęca się szczególnie ludzi młodych. Co trzeci żołnierz jest poniżej 25 roku życia. Pierwsze edycje zarówno letniej, jak i zimowej odsłony projektu w 2019 roku cieszyły się ogromną popularnością. Teraz znów zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o pracy żołnierza i przejść szkolenie, które stanie się również wspaniałą przygodą! Ferie z WOT ruszą w całej Polsce w okresie zimowych ferii. Warszawiacy szkolić będą się pod okiem 6 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Obecnie służy w niej ponad 1200 żołnierzy terytorialnej służby wojskowej oraz przeszło 240 żołnierzy zawodowych. Jak dołączyć? Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Należy się jednak spieszyć, bo program rusza już niebawem!

Ferie z WOT - kiedy się

Szkolenie rozpocznie się od 8 lutego i potrwa do 23 lutego 2020r roku. Aby wziąć udział w projekcie Ferie z WOT należy zgłaszać się do Wojskowych Komend Uzupełnień. Wniosek o powołanie do służby można też złożyć elektronicznie przez platformę ePUAP.