Policja

i

Autor: pixabay.com Piła. Podrobiła podpis i sprzedała rzeczy byłego partnera!

Farsa na Imbirowej - kobieta tłumaczyła, skąd ma fałszywe prawo jazdy

2022-03-16 13:54

Policja poinformowała o sytuacji, która miała miejsce przy ulicy Imbirowej na Ursynowie. Chodzi o 29-letnią kobietę, która posługiwała się fałszywym prawem jazdy. Wyjaśnienia przedstawione przez nią funkcjonariuszom, przyprawiają o ból głowy! Więcej na ten temat w naszym artykule.

Policjanci na Ursynowie zatrzymali kobietę posługującą się fałszywym prawem jazdy. Taka informacja pojawiła się na stronie warszawskiej policji. Najbardziej zaskakujące są tłumaczenia samej 29-latki! Zacznijmy jednak od początku. Wszystko wydarzyło się po tym, gdy ursynowscy policjanci zauważyli osobowego peugeota, który zignorował znak drogowy "zakaz wjazdu" na ul. Imbirowej. Kobieta za kierownicą nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego zlekceważyła zakaz. Mundurowy poprosił ją wówczas o prawo jazdy. Ku jego zaskoczeniu okazało się ono być fałszywe! Dokument posiadał inną czcionkę, a specjalne znaki wodne nie reagowały na światło UV. Kierująca została o tym poinformowana. Jak to wyjaśniła? O tym w dalszej części artykułu.

Ukraiński koziołek Saszka dostanie protezy na nogi

Nie miała czasu chodzić na kurs

29-latka przyznała, że kupiła dokument. Tłumaczyła się mówiąc, że zwyczajnie nie miała czasu uczęszczać na kurs dla przyszłych kierowców. Prowadzić auto miał ją nauczyć kolega. Inny znajomy skontaktował ją zaś z mężczyzną ze Szczecina, który za 1000 zł przysłał jej prawo jazdy. Zapewniał przy tym, że jest ono oryginalne. Od tamtej pory kobieta jeździła samochodem do pracy, a kontrola przy Imbirowej była jej pierwszą. Auto zostało odholowane na policyjny parking, zaś ona sama usłyszała zarzuty posłużenia się fałszywymi dokumentami, za co sąd może ją skazać na 5 lat więzienia.

Źródło: mokotow.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE