Dzień Singla 2020 - kiedy jest i co to za święto? Antywalentynki w Warszawie!

2020-02-15 14:15 A.D.
Walentynki
Autor: Canva.com

Dzień singla obchodzimy tylko raz w roku. To święto, które ma być antywalentynkami i pozwala cieszyć się 'stanem wolnym'. Świętować można go na kilka sposobów. W Warszawie znajdziecie imprezy dedykowane nie tylko tym, którzy szukają miłości. Dzień singla nie musi być czasem poszukiwania szczęścia, a radością z przyjaźni! Przeczytajcie więcej na ESKA.pl Warszawa

Niektórzy nie obchodzą Walentynek, bo święto to nie jest dla nich atrakcyjne. Inni nie mają go z kim obchodzić, a jeszcze inni, mimo że są w związku z równych przyczyn losowych 14 lutego nie będą mogli spotkać się ze swoją drugą połówką. Alternatywą są zabawy i spotkania towarzyskie organizowane przez lokale między innymi w Warszawie.

Speed Friending z Shady Lady

Razem z niezastąpioną Shady Lady zapraszamy na Speed Friending – impreza, gdzie będziecie mogli poznać nowe, super osoby! Nie ważne czy jesteś singielką_lem czy chcesz zawrzeć nowe przyjaźnie! Chcesz poznać super ludzi? Przyjdź niezależnie jaką masz płeć i jaką płcią się interesujesz.

Waledrinki Rockowe w Potoku

Walentynki... Miłość...Dużo par się poznało podczas naszych imprez. Ale my nie o tym! 14 lutego zapraszamy na imprezę taneczną dla rockowych singli i par chcących skosztować drinków w cenie dwa za jeden.

  • Rockoteka
  • Karaoke
  • Promocja na drinki dwa w cenie jednego
  • Promocja na piwo w cenach sklepowych

Wstęp wolny!

Walentynkowy Pub Quiz Nie Tylko Dla Singli

A my chcemy spędzić walentynki z Wami nieco inaczej! Wpadajcie do LOKO i weźcie udział w naszym nietypowym pub quizie. Bo na udany 14 lutego zasługują wszyscy. Chcemy sprawdzić Waszą wiedzę z tematów związanych z miłością, zakochaniem, seksualnością i wszystkim, co kojarzy się z kolorem czerwonym. Nie bójcie się! Pytania nie będą trudne.

Nie macie z kim grać? Nic nie szkodzi, znajdziemy Wam drużynę! Nasz wyjątkowy quiz walentynkowy już 14 lutego! Na pub quizie obowiązuje składka 10 zł w całości przeznaczona na nagrody i prowadzenie. Pamiętajcie, że tylko bezpłatna rezerwacja stolika gwarantuje udział w quizie. Chcesz zarezerwować miejsce? Wyślij nam wiadomość prywatną!