Dzień Sąsiada

i

Autor: um.warszawa.pl / pixabay.com Dzień Sąsiada

Dzień Sąsiada 2022 - MAPKA WYDARZEŃ 27.05. Sprawdźcie atrakcje w waszej okolicy

2022-05-23 12:26

To świetna okazja zarówno do zacieśnienia sąsiedzkich więzi, jak i poznania ludzi, którzy mieszkają obok nas. Dzień Sąsiada 2022 to także wiele atrakcji w różnych częściach warszawy. Sprawdźcie mapkę wydarzeń planowanych w stolicy.

Dzień Sąsiada 2022 już 27. maja! Święto obchodzone jest na całym świecie, a jego celem jest zacieśnianie znajomości i poznawanie osób, które często widujemy jedynie "przez płot". W warszawie tegoroczny Dzień Sąsiada odbywa się pod hasłem Po_znajmy się! Sąsiedzi i sąsiadki, zarówno ci, którzy żyją obok siebie od lat, jak i ci, którzy do stolicy przybyli niedawno, będą mieli okazję wspólnie spędzić czas podczas którejś z licznych imprez planowanych na terenie całego miasta. Pikniki, wyprzedaże garażowe, wspólne gotowanie - forma świętowania Dnia Sąsiada 2022 zależy od inwencji mieszkańców organizujących spotkanie w swojej okolicy. Na udostępnionej przez miasto mapie znajdziecie wydarzenia w pobliżu waszego miejsca zamieszkania.

Najtańsze wakacje w 2022 roku

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mapa wydarzeń na Dzień Sąsiada 2022 w Warszawie

W tym roku na terenie całej Warszawy odbywa się kilkadziesiąt lokalnych wydarzeń z okazji Dnia Sąsiada. Przy wsparciu miasta mieszkańcy i mieszkanki organizują między innymi pikniki, grille, warsztaty artystyczne dla rodzin i mini festiwale z wieloma atrakcjami. Mapę wszystkich imprez znajdziecie tutaj oraz w linku w poniższym poście.

Polecamy: FB ESKA Warszawa News - informacje ze stolicy i regionu