Dzień Babci i Dziadka 2020 - kiedy jest? Co robić w Warszawie?

2020-01-22 10:57
Dzień Babci i Dziadka 2020 - kiedy jest? Co robić w Warszawie?
Autor: Canva.com

Dzień Babci i Dziadka 2020 obchodzić będziemy już w styczniu! Wyjątkowe święto osób starszych, które doczekały się wnuków, obchodzą niemal wszyscy. Z tej okazji warto nie tylko złożyć bliskiej osobie życzenia. Mile widziane będzie podarowanie jej drobnego prezentu lub też wspólne wyjście. Co robić w Warszawie w te wyjątkowe dni? Sprawdźcie już teraz!

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020 to dwa różne święta, które obchodzimy w styczniu. Wypadają one jedno po drugim, dlatego często ich obchody są połączone w szkołach i przedszkolach. Nie należy jednak zapominać o tym, że każdemu z nich przypada jego własny czas na świętowanie. W styczniu 2020 Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22.02.2020. Dzieci mogą podarować z tej okazji swoim bliskim ręcznie robione prezenty, chociaż wielu rodziców decyduje się na wsparcie ich budżetu i dodatkowy zakup kwiatów lub czekoladek. Dorośli, którzy wciąż mogą cieszyć się spotkaniami z dziadkiem i babcią, mogą natomiast pomyśleć o wspólnym spędzeniu czasu. W Warszawie będziemy mogli zrobić to na wiele sposobów. Gdzie warto świętować z bliskimi w ten wyjątkowy dzień oraz weekend go poprzedzający? Mamy dla was kilka propozycji, które mogą wywołać uśmiech na twarzy seniorów i nie tylko. Sprawdźcie już teraz!

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020 - co robić w Warszawie?

Gdzie spędzić Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020? Poniżej znajdziecie listę miejsc, które warto wspólnie odwiedzić w Warszawie! 

1. Królewski Ogród Światła w Wilanowie - wspólny spacer z pewnością będzie wielką przyjemnością!

2. Chiński Festiwal Światła - niezwykłe wydarzenie, które z pewnością na długo zostanie w pamięci!

3. Planetarium w Muzeum Nauki Kopernik - wspólnie możecie spojrzeć w niebo!

4. Cosmos Muzeum Warszawa - to miejsce, które warto zobaczyć bez względu na wiek. Bajkowe widoki i fantastyczne zdjęcia będą wspaniałą pamiątką.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE