Dwaj koledzy ukradli auto. Holowali je w biały dzień

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Mężczyźni byli na tyle bezczelni, że holowali skradziony pojazd na oczach przechodniów. Obaj koledzy usłyszeli już zarzuty za kradzież z włamaniem. Dodatkowo 31-latek odpowie za posiadanie narkotyków oraz ukrywanie cudzego dokumentu.

To była szybka akcja bielańskiej policji. Wywiadowcy z komendy przy ul. Żeromskiego otrzymali informację, że kilka minut wcześniej z ul. Broniewskiego skradziony został samochód. Mundurowi ruszyli w pościg za sprawcami kradzieży.

Kradzież w biały dzień

Jeszcze na ul. Żeromskiego zauważyli skradziony samochód, który był holowany przez inny pojazd. Gdy jeden z mężczyzna zauważył policyjny radiowóz, zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu był już w rękach policjanta.

31-latek i 41-latek zostali zatrzymani. Okazało się, że mężczyźni mieli problem z odpaleniem skradzionego samochodu, dlatego postanowili holować pojazd na lince. Podczas przeszukania policjanci znaleźli u 31-latka amfetaminę i marihuanę oraz poszukiwane prawo jazdy, należące do innej osoby.

Odpowiedzą za kradzież w włamaniem

Obaj koledzy trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty za kradzież z włamaniem, za co grozi im kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Ponadto 31-latek odpowie za posiadanie środków odurzających oraz ukrywanie cudzego dokumentu. Pojazd odzyskany przez policjantów został już zwrócony właścicielowi.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Santander Bank Polska z zarzutami UOKiK. Pierwsza taka decyzja w historii
  2. Przywiozła z podróży wisiorki z zębami krokodyla. Grożą jej poważne konsekwencje prawne
  3. Tani węgiel z dopłatą od rządu. Cena za tonę? Tylko 1000 zł - zapowiedział Jarosław Kaczyński
Niedoróbki na nowych stacjach metra w Warszawie. Niedziałające windy i ruchomy chodnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE