paliwo

i

Autor: pixabay

Dwa złote na litrze paliwa! Ruszyła nowa promocja na stacjach. Kto może skorzystać?

Szukasz taniej benzyny, gazu LPG lub oleju napędowego? Mamy dobrą wiadomość. Na stacjach Avia właśnie ruszyła promocja, dzięki której można zaoszczędzić dwa złote na litrze paliwa. Kierowcy muszą spełnić dwa warunki, by skorzystać ze zwrotu pieniędzy.

Avia. Promocja na paliwo na stacjach 

Jest sposób na tańsze paliwo. Właśnie ruszyła promocja na stacjach Avia. Przez najbliższe trzy miesiące, z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia programu Unimot Klub+, można uzyskać zwrot w wysokości 2 zł za litr oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG.

Jak wyjaśnia businessinsider.com.pl, z promocji skorzystać mogą jedynie członkowie programu Unimot Klub+, którzy przystąpili do niego przed 1 lutego br. Członkami programu mogą być jedynie inwestorzy, którzy posiadają przynajmniej 100 akcji Unimot S.A. przez przynajmniej pół roku.

Dlaczego promocja dotyczy jedynie tak wąskiej grupy klientów? Wyjaśnia to prezes Unimot S.A. Adam Sikorski: - Inwestorzy indywidualni są dla nas ważną grupą interesariuszy i na bieżąco podejmujemy różne działania, aby rozwijać silny akcjonariat indywidualny. Jednym z tych działań jest udostępnienie specjalnego urodzinowego benefitu, jakim jest częściowy zwrot kosztów paliwa. Jest to specjalny benefit skierowany do naszych dotychczasowych klubowiczów jako docenienie tego, że od dnia przystąpienia do Klubu są wciąż z nami.

Stacje Avia w Warszawie i okolicy:

  • Płochocińska 33 (Warszawa)
  • Nadarzyńska 38 (Kobyłka)
  • al. Nadwislańska 132 (Józefów)

Lista stacji Avia w województwie mazowieckim - sprawdź tutaj.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE