Garażówka na bazarze Różyckiego

i

Autor: UM Warszawa

Druga garażówka na Różycu. Zapisy ruszają

2022-08-16 13:05

Miejsca sprzedażowe na pierwszą garażówkę na bazarze Różyckiego rozeszły się jak pyzy za starych, dobrych czasów na Pradze. Od środy 17 sierpnia organizatorzy przyjmują zgłoszenia sprzedających na drugą wyprzedaż, która odbędzie się w niedzielę 4 września.

Bazar Różyckiego ożył w niedzielę 7 sierpnia jak za dawnych lat. Czterdzieści dwa pawilony udostępnione dla sprzedających były zajęte podwójnie: przestrzeń wewnątrz przez jedną osobę, taras przez kolejną. Razem z miejscami wzdłuż alejek wystawiło się około setki niedzielnych kupców. Garażówka przyciągnęła też tłumy kupujących.

Garażówki w Warszawie

– Wszystko się udało, tak jak planowaliśmy. Takie wydarzenie dało szansę miłego spędzenia czasu przez mieszkańców, ale też ich integracji. Dla nas jednak równie ważne było pokazanie tego terenu jako miejsca handlu. Nie tylko okazjonalnie czy weekendowo, ale też na co dzień – mówi Maciej Wójtowicz, dyrektor Zarządu Praskich Terenów Publicznych w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Kolejna wyprzedaż garażowa na bazarze Różyckiego odbędzie się w niedzielę 4 września. Karty rejestracyjne można składać od środy 17 sierpnia do piątku 2 września (do godziny 12:00). Lepiej jednak nie zwlekać, bo decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak się zapisać?

Wstęp na bazar, zarówno dla kupujących, jak i dla zarejestrowanych sprzedawców, jest bezpłatny. Ponadto można wydzierżawić podczas garażówki fragment gruntu w celu świadczenia komercyjnych usług np. gastronomicznych. Więcej informacji pod numerem telefonu 22 277 46 00.

Warszawa. Bulwary Wiślane lśnią czystością! Wielkie sprzątanie nad Wisłą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE