dreamliner

i

Autor: PHOTO ART SERVICE / SUPER EXPRESS Dreamliner

Dreamliner kolejny raz zawrócony do Warszawy. Tym razem leciał do Indii

W środę wieczorem dreamliner lecący z Warszawy do Bombaju został zawrócony znad Rumunii ma Lotnisko Chopina. Powodem była usterka techniczna. Pasażerowie kontynuowali lot inną maszyną. To już trzecia awaria dreamlinera LOT-u w ostatnich dniach.

- Samolot zawrócił z powodu usterki technicznej i braku możliwości jej usunięcia w Bombaju. Po zamianie na inną maszynę, lot jest kontynuowany - informował rzecznik LOT-u Krzysztof Moczulski. W środę o 21.30 pasażerowie odlecieli inną maszyną w kierunku Bombaju.

To już trzecia usterka dreamlinera w ciągu tygodnia.

Dreamlinery LOT z usterkami

Dreamliner PLL LOT, który w niedzielę wyleciał z Lotniska Chopina do Zanzibaru z powodu usterki został zawrócony na Lotnisko Chopina. Samolot został zawrócony znad Bułgarii, a powodem była usterka wskazania instalacji przeciwoblodzeniowej. Po usprawnieniu ten sam samolot kontynuował rejs.

Wcześniej, w sobotę z powodu usterki zapasowego tzw. sztucznego horyzontu na Lotnisko Chopina został zawrócony Dreamliner lecący do Nowego Jorku. Maszynę zawrócono nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu Szwecji.

Pasażerowie tego samolotu jeszcze tego samego dnia mieli odlecieć do USA, ale agent handlingowy w Nowym Jorku poinformował przewoźnika, że z powodu dużego opóźnienia nie będzie w stanie przyjąć samolotu LOT. Ostatecznie odlecieli niedzielnym lotem na lotnisko JFK.

5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE