policja

i

Autor: ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS

Z regionu

Dramatyczne odkrycie na Mazowszu. W piwnicy Urzędu Gminy znaleziono zwłoki

2023-11-28 20:49

W piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie niedaleko Płońska jeden z pracowników odnalazł zwłoki 43-letniego mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśnią służby.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, zawiadomienie o znalezieniu zwłok w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie wpłynęło tam we wtorek, w godzinach porannych.

Zwłoki 43-letniego mężczyzny w piwnicy Urzędu Gminy w Baboszewie

- Ciało, jak się okazało 43-letniego mieszkańca gminy Baboszewo, ujawnił jeden z pracowników urzędu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium - powiedziała PAP kom. Drężek-Zmysłowska.

Okoliczności śmierci 43-latka zostaną ustalone w ramach śledztwa. Na obecnym etapie postępowania brana jest pod uwagę m.in. wersja, iż mogło dojść do samobójstwa.

Rzeczniczka płońskiej policji zaznaczyła, że mężczyzna, którego ciało znaleziono w piwnicy budynku Urzędu Gminy w Baboszewie, nie był pracownikiem tego urzędu, nie był też osobą bezdomną - ze wstępnych ustaleń wynika, że 43-latek był widziany ostatni raz dzień wcześniej.

Tramwaj potrącił pieszego w Warszawie (28.11.2023) - zobacz zdjęcia:

Seria brutalnych napadów w Warszawie. Zatrzymanie 37-latka
Listen on Spreaker.