dom Big Brother

i

Autor: TikTok @juszesek

Z regionu

Dom z "Big Brothera" pod Warszawą popadł w całkowitą ruinę. Aż trudno go rozpoznać

2023-06-26 21:02

Nowe edycje programu "Big Brother" były realizowane w luksusowym domu w miejscowości Gołków, w powiecie piaseczyńskim. Choć od nagrań minęły zaledwie cztery lata, willa popadła w całkowitą ruinę. To, jak wygląda budynek po tym czasie, pokazała jedna z uczestniczek formatu, Justyna Żak.

Dom z "Big Brothera" ruiną

Pierwsze trzy edycje "Big Brothera" nagrywano w Sękocinie Starym pod Warszawą, a dwie kolejne - Bielanach Wrocławskich. W najnowszej odsłonie programu uczestnicy zamieszkali natomiast w luksusowej willi w Gołkowie niedaleko Piaseczna.

Co ciekawe, nieruchomość "wystąpiła" również w innych formatach stacji TVN. Widzowie mogli ją bowiem zobaczyć także w jednej z edycji "Top Model", czy serialu "Pułapka".

Czytaj również: Biedronka ma jasny apel do klientów. Wszystko przez truskawki

Jako że nagrania "Big Brothera" zakończyły się zaledwie cztery lata temu, można się było spodziewać, że dom nadal wygląda świetnie. Justyna Żak pokazała jednak na TikToku, iż jest całkowicie inaczej. Influencerka weszła nawet do środka, a przechadzając się po posesji opowiadała fanom, w których pomieszczeniach realizowane były konkretne części programu.

Fani zszokowani stanem domu z "Big Brothera"

Fani programu zastanawiają się, jak to możliwe, że dom popadł w taką ruinę. W komentarzach pod nagraniem nie ukrywali swojego zadziwienia.

- Na początku myślałam, że chodzi o dom z "Big Brothera" z lat 90., a tu cztery lata - czytamy.

- Taki piękny dom był... Nie rozumiem - dodał kolejny internauta.

- W kraju, gdzie tak mało jest dobrej, nowoczesnej architektury… Taką perełkę doprowadzić do ruiny - dziwiła się inna komentująca.

Zobacz, jak wyglądają mieszkania sprzedawane przez miasto:

Food Truck Festival 2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE