Dom Kultury ogłasza wyjątkowy konkurs na... najlepsze zdjęcie zrobione przez okno!

2020-03-31 19:01 STAN
Dom Kultury Praga ogłasza konkurs
Autor: Dom Kultury Praga

Dom Kultury Praga ogłosił wyjątkowy konkurs fotograficzny, w którym możemy wziąć udział bez wychodzenia z domu! Chodzi o wykonanie najlepszego zdjęcia... z okna, balkonu, czy podczas drogi do pracy. Fotografia ma przedstawiać życie codzienne Polaków podczas epidemii. Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

- Zrobiłeś wyjątkowe zdjęcie pustej Warszawy? Złapałeś ciekawy kadr siedząc w domu podczas kwarantanny? Jadąc rowerem do pracy uwieczniłeś opustoszały park? Nie trzymaj tych zdjęć w rzeczonej "szufladzie". Prześlij je do nas - zachęcają organizatorzy konkursu.

"Warszawa w oknie" to konkurs organizowany przez Dom Kultury Praga. Jego celem jest promowanie najciekawszych zdjęć Warszawy i okolic, które przedstawiają życie codzienne Polaków podczas epidemii. - Chcemy skatalogować powstałe już fotografie i uwiecznić obrazy z tego wyjątkowego, trudnego okresu. Przesyłane do nas zdjęcia mogą przedstawiać kadry wykonane w domu, z okna, z balkonu, z samochodu, podczas drogi do pracy…  Ocenimy i nagrodzimy zgłoszenia biorąc pod uwagę pomysłowość, oryginalność, zgodność z tematem oraz estetykę - czytamy.

Do kiedy?

Pracę można wysyłać do 10 kwietnia do godz. 16.00. Wyniki zostaną ogłoszone 20 kwietnia, a autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody finansowe. Z najciekawszych zdjęć powstanie też katalog fotograficzny. Szczegóły znajdują się na stronie Domu Kultury Praga.

Jak myć ręce, aby chronić się przed koronawirusem?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.