The Dumplings

i

Autor: Bartosz Bajerski/wikimedia

Walentynki 2024

Darmowy, walentynkowy koncert w Warszawie! The Dumplings wraca do koncertowania

2024-02-14 14:09

Nadchodzi święto zakochanych i z tej okazji dzielnica Wola przygotowała dla warszawiaków coś specjalnego. W Walentynki w klubie Progresja odbędzie się koncert zespołu The Dumplings. Wstęp na wydarzenie będzie całkowicie darmowy.

"Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz Radą i Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają na koncert THE DUMPLINGS!" - czytamy na stronie wydarzenia.

14 lutego w warszawskim klubie Progresja przy ulicy Fort Wola 22 odbędzie się wyjątkowy, walentynkowy koncert zespołu The Dumplings. Klub zostanie otwarty o 17:30, wówczas chętni będą mogli odebrać na miejscu wejściówki. Sam występ zacznie się o godzinie 19:00.

Wstęp na wydarzenie będzie całkowicie darmowy, nie można jednak zarezerwować biletów z wyprzedzeniem. Oznacza to, że na koncert wejdą tylko najszybsi uczestnicy. Liczba wejściówek będzie mocno ograniczona. Do klubu za darmo wejdzie 500 osób. By posłuchać The Dumplings na żywo, trzeba przyjść do Progresji po 17:30.

The Dumplings wraca na trasę

The Dumplings wraca do koncertowania po dłuższej przerwie, choć zdawało się, że po swojej pożegnalnej trasie z 2019 artyści odwieszą mikrofon na kołek, to teraz znów wracają do grania. Zespół wkrótce będzie świętował 10. rocznicę swojego debiutu i z tej okazji szykuje dla swoich fanów wielkie święto. Do tej pory grupa wydała 3 albumy. Pierwszy z nich "No Bad Days" ukazał się 14 maja 2014 roku, kolejny " Sea You Later" w listopadzie 2015, a ostatni pod tytułem "Raj" w 2018 roku.

Na warszawskich bazarkach stanęły specjalne szafy. To nowy ekologiczny pomysł Ratusza

Dawid Kwiatkowski planuje wyprowadzkę z Warszawy! "Uciekam do lasu"