Czas na rower w Homepark Janki! Nadchodząca sobota pełna atrakcji

2022-05-19 12:14
Czas na rower w Homepark Janki! Nadchodząca sobota pełna atrakcji
Autor: pexels.com

Nie masz planów na weekend? Wpadnij do parku handlowego Homepark Janki! W sobotę czeka tam na ciebie cała masa atrakcji. Obejrzysz wystawę zabytkowych rowerów, poćwiczysz z instruktorami fitness Gravitan Janki, wykręcisz sobie zdrowy koktajl i zjesz coś dobrego z foodtrucków. To jednak nie wszystko!

Nadchodząca sobota (21 maja) w parku handlowym Homepark Janki (Janki, Plac Szwedzki 3) zapowiada się rewelacyjnie! A wszystko za sprawą rowerowo-sportowego wydarzenia "Czas na rower Homepark Janki!", które potrwa od godziny 11.00 do 19.00. Organizatorzy zaplanowali całą masę atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wśród nich:

  • pokazy jazdy bicyklem
  • wystawa rowerów zabytkowych i galeria zdjęć
  • zupełnie inne rowery do przetestowania: rower przeciwskrętny, rower i alko gogle, rowerki biegowe i stacjonarne
  • zajęcia fitness z Gravitanem
  • 12:00 zumba z Iwoną Rogalską
  • 14:30 HIIT i brzuch z Remigiuszem Majda
  • energo rowery, na których każdy wykręci własny, pyszny koktajl
  • foodtrucki z jedzeniem, kawą i napojami
  • kącik dla najmłodszych i wieje więcej!

Zapraszamy do Homepark Janki

Homepark Janki to ponad 40 sklepów oferujących produkty z takich branż jak dom i ogród, meble, elektronika, zdrowie i uroda, sport i rekreacja czy artykuły spożywcze. Ponadto na terenie centrum handlowego znajduje się Gravitan Health and Sport Club z bogatą, całoroczną ofertą zajęć sportowych dla osób w każdej grupie wiekowej.

Dogodne położenie u zbiegu Tras S8 oraz DK7, wygodny parking oferujący ponad 2,000 miejsc, stanowi wspaniałą destynację zakupową zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i klientów z południowej i zachodniej części stołecznej aglomeracji. Dla komfortu zmotoryzowanych klientów poruszających się samochodami elektrycznymi w obiekcie uruchomiona została również stacja ładowania pojazdów elektrycznych Noxo.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://homeparkjanki.pl/ oraz fanpage’u. Do zobaczenia! Janki, plac Szwedzki 3.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE