Chwile grozy na Białołęce. Balkon spadł na pracownika budowy. Akcja ratownicza

2020-06-16 12:53 Materiał sponsorowany
Balkon Białołęka, Mehoffera
Autor: d.s

Metalowa konstrukcja balkonu przygniotła mężczyznę. To przy ulicy Mehoffera na Białołęce. Do wypadku doszło na budowie jednego z bloków. Mężczyzna jest pod opieką lekarzy.

Konstrukcja mogła ważyć kilkaset kilogramów

Potrzebny był ciężki sprzęt i podnośniki, bo ta konstrukcja balkonu mogła ważyć nawet kilkaset kilogramów. Ten ciężar spadł na mężczyznę z wysokości pierwszego piętra, a więc nawet z wysokości kilku metrów. Jak udało nam się ustalić, poszkodowany to pracownik budowy.

Teraz mężczyzna jest już pod opieką lekarzy, teren jest zabezpieczany, okoliczności i przyczyny wypadku nie są znane, ale wiadomo że jeszcze dziś zajmie się tym powiatowy inspektor nadzoru budowlanego.

 

Mężczyzna był kontaktowy, przytomny, konstrukcja spadła na jego nogi. Badanie w szpitalu wykaże czy były jeszcze jakieś obrażenia wewnętrzne - mówi Michał Konopka, ze stołecznego straży pożarnej.

COŚ DOBREGO #21
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE