Chodził po ulicy i zaglądał do zaparkowanych aut. Policja odkryła, co miał przy sobie

2022-09-19 15:06
zatrzymany
Autor: policja.pl

Policja z Bielan zatrzymała 24-latka, który miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na przystanku. Mimo zawiłych tłumaczeń szybko trafił do aresztu.

- Kilka dni temu policjanci z Bielan podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na ulicy Wóycickiego zaglądał do zaparkowanych pojazdów. Wywiadowcy postanowi sprawdzić, co młody mężczyzna tam robi i co ma przy sobie. Bardzo szybko wyszło na jaw, że 24-latek miał przy sobie susz roślinny - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska.

Czytaj również: Zauważył w swoim ogrodzie żmiję zygzakowatą. Od razu wezwał Ekopatrol

Mężczyzna zatrzymany za posiadanie marihuany

Policjanci szybko zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy przy ulicy Żeromskiego. Osadzono go w policyjnym areszcie, a w toku badań potwierdzono, że wspomniany susz to marihuana.

24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Może spędzić w więzieniu nawet do 3 lat. Sprawą zajmuje się już Prokuratura Rejonowa Warszawa-Żoliborz.

Białystok. Policjanci uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Najpierw musieli go obezwładnić

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa świętuje Dzień bez Samochodu. Kiedy pojedziemy komunikacją miejską za darmo?
  2. Protestowali przed aresztem śledczym na Białołęce. Trzy osoby zatrzymane
  3. Ukradli dziecku telefon i chcieli go sprzedać w lombardzie. Szuka ich policja
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE