zatrzymana

i

Autor: mokotow.policja.gov.pl

Z Warszawy

Chciała się zemścić na szefie, więc nie oddała komputera. Sprawą zajęły się służby

2023-09-25 21:24

Podkom. Ewa Kołdys z ursynowskiej komendy policji przekazała, że funkcjonariusze zatrzymali 31-latkę podejrzaną o przywłaszczenie sprzętu elektronicznego z jednej z warszawskich firm. Kobieta ukryła komputer, ponieważ chciała zrobić na złość swojemu byłemu pracodawcy.

31-latka była zatrudniona w jednej z firm działającej na rynku międzynarodowym jako dostawca usług monitoringu GPS. - Jak zeznała, w czasie pracy, poświęcając się i angażując ponad miarę, po upływie ponad roku, kiedy udało jej się sfinalizować duży kontrakt, przy którym pracowała, została nagle zwolniona. W odwecie kobieta postanowiła zemścić się na swoim szefie i nie zwracać mu powierzonego jej mienia - podała podkom. Ewa Kołdys.

Nie oddała sprzętu, bo czuła się pokrzywdzona

Policjantka dodała, że 31-latka przyznała, że sprzęty firmowe, które użytkowała, ukryła w mieszkaniu swojego chłopaka celowo, w odwecie za zwolnienie z pracy. - Podczas przeszukania mieszkania, w szafie funkcjonariusze znaleźli torbę z zawartością sprzętu elektronicznego w postaci laptopa marki Lenovo wraz z ładowarką i kartą dostępową. Kobieta przyznała się do przywłaszczenia przedmiotów - poinformowała Kołdys.

Zostały one zabezpieczone i przewiezione wraz z zatrzymaną komendy. 31-latka usłyszała zarzuty. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Ursynowa.

Nowy komisariat w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Na 62 hektarach dawnej fabryki FSO w Warszawie powstanie nowoczesne miasto. Nie ma drugiego takiego projektu na świecie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE