CAVALIADA Warszawa 2021 - wielkie święto jeździectwa już w listopadzie!

2021-11-03 10:00
Cavaliada
Autor: Cavaliada Cavaliada

CAVALIADA Tour to największy cykl zawodów jeździeckich w Polsce. Najlepszych jeźdźców i wspaniałe konie można regularnie oglądać w Poznaniu, Sopocie, Krakowie i Warszawie, gdzie zaplanowano najbliższe wydarzenie. W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat warszawskiej Cavaliady 2021.

CAVALIADA w Warszawie! Wielbiciele i wielbicielki jeździectwa na pewno nie przegapią takiej okazji. Warszawskie wydarzenie to część CAVALIADA Tour - największego w Polsce cyklu zawodów jeździeckich. Odbywają się one się w czterech miastach: Poznaniu, Sopocie, Krakowie i właśnie Warszawie. To jedyne wydarzenie w kraju, podczas którego można zobaczyć cztery konkurencje jeździeckie w jednym miejscu i w jednym czasie. Podczas CAVALIADY rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem imprezy jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego. Rangę wydarzenia podnosi autoryzacja wydana przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). W dalszej części artykułu znajdziecie najważniejsze informacje o tegorocznej CAVALIADZIE w Warszawie.

Dozorca zasnął. Karetka utknęła pod bramą szpitala. "Panie, otwórz pan!"

CAVALIADA 2021 w Warszawie - DATA i MIEJSCE zawodów

Warszawską CAVALIADĘ 2021 zaplanowano na 11 - 14-11 listopada 2021. Miejscem zawodów jest hala COS Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

CAVALIADA 2021 w Warszawie - BILETY

W sprzedaży są bilety dla osób zaszczepionych (deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia) oraz pula biletów ogólnych dla niezaszczepionych (ograniczona ilościowo zgodnie z wytycznymi określającymi ilość osób przebywających na trybunach). Ceny biletów różnią się w zależności od dnia wydarzenia:

  • Czwartek - 69,00 zł
  • Piątek - 99,00 zł
  • Sobota - 169,00 zł
  • Niedziela - 129,00 zł

Bilety na CAVALIADĘ 2021 w Warszawie można kupić za pośrednictwem tej strony.

CAVALIADA 2021 Warszawa - PROGRAM

Zawody warszawskiej CAVALIADY odbywają się przez cztery dni:

  • CZWARTEK - początek ok. godz. 8, koniec ok. godz. 22
  • PIĄTEK - początek ok. godz. 7:30, koniec ok. godz. 22:00
  • SOBOTA - początek ok. godz. 8.00, koniec ok. godz. 22:30
  • NIEDZIELA - początek ok. godz. 7:30, koniec ok. godz. 19:00

Szczegółowy program zawodów znajdziecie tutaj.

CAVALIADA - wyjątkowe wydarzenia dla wielbicieli i wielbicielek jeździectwa

CAVALIADA to nie tylko zawody. Podczas wydarzenia organizowane są też Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich oraz pokazy przygotowywane we współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Ostatnie zawody CAVALIADY w Warszawie odbyły się 2019 roku. Grand Prix zdobył wówczas Wojciech Wojcianiec dosiadający Naccord Melloni. Ich przejazd znajdziecie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE