BUW dla sów! Studenci mogą uczyć się do samego rana [SESJA ZIMOWA 2020]

i

Autor: pixabay.com "BUW dla sów"! Studenci mogą uczyć się do samego rana [SESJA ZIMOWA 2020]

"BUW dla sów"! Studenci mogą uczyć się do samego rana [SESJA ZIMOWA 2020]

2020-01-27 12:14

"BUW dla sów" to już kultowe wydarzenie! Dwa razy w roku, gdy zbliża się sesja zimowa lub letnia, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego wychodzi naprzeciw studentom i jest otwarta do samego rana! Żeby skorzystać z tej oferty, trzeba jednak spełnić jeden warunek.

To już kolejna edycja wydarzenia "BUW dla sów". Edycja zimowa 2020 rozpocznie się w poniedziałek 20 stycznia. Akcja potrwa do soboty 1 lutego. Ogłoszenie akcji oznacza niestety, że zbliża się sesja! O tym, gdzie jeszcze można się uczyć do egzaminów pisaliśmy >>TUTAJ<<. Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego to miejsce, które każdy student odwiedził co najmniej raz w życiu. To dobre miejsce do nauki. Oprócz ciszy jest też dostęp do wszystkich możliwych książek. Dla tych, którzy poczują się znużeni, otwarte są liczne kawiarnie, w których można uzupełnić energię. BUW to idealne miejsce dla tych, którzy do nauki potrzebują skupienia. I dla tych, którzy nienawidzą tego momentu, gdy do przeczytania został jeszcze tylko jeden rozdział, a BUW się zamyka. Tym razem będzie inaczej! Od poniedziałku biblioteka będzie czynna do godziny 5 rano!

Szczegółowe informacje

Po godz. 22 dostępne będą dla czytelników: Informatorium, Czytelnia Ogólna i Wolny Dostęp (poziomy 1, 2, 3). Nieczynne natomiast będą Wypożyczalnia i Magazyn. Dlatego pracownicy biblioteki zachęcają do samodzielnego wypożyczania i zwracania książek w selfcheckach, które są ustawione naprzeciwko Wypożyczalni Miejscowej. Do godz. 5 czynna będzie szatnia przy kawiarni Costa Coffee.
Skrytki samoobsługowe będą dostępne do godz. 4.30 rano (od poniedziałku do soboty). Kawiarnia Excelso Cafe czynna będzie od pon. do pt. do godz. 24, w soboty i w niedziele do 20. Pierogarnio-kawiarnia „Zdrowo Nadziane” (poziom –1) czynna będzie od poniedziałku do niedzieli w godz. od 10.30 do 19.30.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu "BUW dla sów" trzeba spełnić jeden warunek. Należy być szczęśliwym posiadaczem karty bibliotecznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE