Brutalne morderstwo na Białołęce. Nieoficjalnie: mężczyźnie odcięto nogi

2022-08-12 11:27
Policja - zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay

Do tragedii doszło przy ul. Myśliborskiej, na Tarchominie w dzielnicy Białołęka. 75-letni mężczyzna zginął w wynajmowanym mieszkaniu. Policja miała znaleźć ciało z obciętymi nogami. Zatrzymano już podejrzanego Jarosława R. To właściciel mieszkania, w którym miało dojść do morderstwa.

Jako pierwszy o makabrycznym odkryciu na warszawskiej Białołęce poinformował portal RMF24.pl Informację potwierdziła w rozmowie z eska.pl komisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Warszawa VI, która obejmuje teren dzielnicy. Morderstwo miało miejsce na osiedlu Tarchomin, w bloku stojącym niedaleko skrzyżowania ulic Myśliborskiej i Światowida.

Straszna zbrodnia na Białołęce

- W czwartek 11 sierpnia przed godziną 23:00 w jednym z mieszkań przy ul. Myśliborskiej znaleziono zwłoki 75-letniego mężczyzny. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali już 48-letniego właściciela mieszkania, Jarosława R. Policja od rana pracuje na miejscu. To z pewnością było zabójstwo. Doszło do strasznej zbrodni.

Według informacji RMF24.pl policja zaczęła badać sprawę po zgłoszeniu od żony ofiary. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy 112, by przekazać, że straciła kontakt z mężem, gdy pojechał po odbiór sądowych dokumentów. Wskazała adres na Tarchominie, pod którym miał przebywać mężczyzna.

Morderstwo przy Myśliborskiej

Po dotarciu na miejsce policjanci zastali 48-letniego podejrzanego, Jarosława R. Mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi, jednak dał funkcjonariuszom klucze do lokalu. W środku policjanci mieli natknąć się na ciało ofiary z obciętymi nogami. Części ciała znaleziono później na śmietniku.

Mężczyźni najprawdopodobniej byli dawniej spowinowaceni; 75-latek miał być byłym teściem podejrzanego.

CZYTAJ TAKŻE: Chaos podczas interwencji policji. Od gazu łzawiącego ucierpieli i zatrzymany i mundurowi

Matka i córka znalezione w kałuży krwi! Podwójne zabójstwo w Gruszewni

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE