sklep

i

Autor: Pixabay

Boże Ciało 2023

Boże Ciało 2023. Jak będą otwarte Lidl, Biedronka, Żabka i inne sklepy? Kiedy można zrobić zakupy?

2023-06-07 20:19

Boże Ciało 2023 wypada w czwartek, 8 czerwca. Sprawdziliśmy, czy tego dnia sklepy dużych sieci handlowych będą otwarte. Gdzie i w jakich godzinach zrobimy zakupy w czerwcówkę?

Boże Ciało 2023 - czy jest wolne od pracy?

Boże Ciało jest dniem ustawowo wolnym. Jako że w piątek, 9 czerwca trzeba już jednak wrócić do pracy, wiele osób decyduje się na wzięcie urlopu i przedłużenie sobie weekendu. W sprzyjającym scenariuszu, przy wybraniu jednego przysługującego dnia, można odpoczywać aż cztery. Nie każdego będzie można jednak bez przeszkód zrobić zakupy.

Boże Ciało 2023 - Biedronka: kiedy jest otwarta? Godziny pracy

Biedronka będzie zamknięta w Boże Ciało oraz w niedzielę, 11 czerwca. Zakupy w sklepach sieci zrobimy więc jedynie w środę, piątek oraz sobotę.

Warto jednak zaznaczyć, że z powodu wzmożonego ruchu od 5 do 10 czerwca (poza samym Bożym Ciałem) sklepu Biedronka są otwarte dłużej. Konkretne godziny pracy najbliższego marketu sprawdzić można na stronie internetowej sieci.

Boże Ciało 2023 - Lidl: kiedy jest otwarty? Godziny pracy

Sklepy Lidla również będą zamknięte 8 i 11 czerwca. W pozostałe, okoliczne dni zakupy będzie można zrobić w niezmienionych godzinach. Jak w przypadku innych marek, warto je jednak dobrze zaplanować, aby możliwie uniknąć tłumów.

Czytaj również: Dostałeś wiadomość od "Żabki"? Uważaj, ktoś może polować na twoje pieniądze

Boże Ciało 2023 - Kaufland: kiedy jest otwarty? Godziny pracy

Kaufland to kolejny sklep, który będzie zamknięty zarówno 8, jak i 11 czerwca. W środę, piątek i sobotę markety będą jednak normalnie otwarte.

Boże Ciało 2023 - Żabka: kiedy jest otwarta? Godziny pracy

Żabki, czy chociażby Carrefour Express mogą być otwarte w Boże Ciało. Zależy to od samego właściciela i tego, czy zdecyduje się stanąć za ladą. Warto jednak pamiętać, że nawet jeśli dana placówka zostanie otwarta, może pracować w skróconych godzinach. Klienci powinni więc sprawdzić wcześniej u źródła, czy 8 czerwca będą mogli bez przeszkód zrobić zakupy.

Zobacz, jak wyglądał Nightskating Warszawa 2023:

Tańczące z Promocjami 05.06
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE