Black Friday 2020 w Rossmannie! Co kupić nawet 75% taniej? Od kiedy do kiedy trwa?

2020-11-27 7:55
Black Friday w Rossmannie! Co kupić nawet 75% taniej? Od kiedy do kiedy trwa?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe: Black Friday w Rossmannie! Co kupić nawet 75% taniej? Od kiedy do kiedy trwa?

Z okazji Black Friday na klientów Rossmanna czekają niezwykłe promocje. W dniach od 27 do 30 listopada w okazyjnych cenach będzie można kupić prawie 2000 produktów!

Black Friday w Rossmannie! Co kupić nawet 75% taniej? Od kiedy do kiedy trwa? Podczas tegorocznego Black Friday produkty w drogeriach Rossmann przecenione będą aż do 75%! Promocją objęte będą m.in. perfumy – przecenionych będzie ponad 1300 zapachów damskich i męskich. Po niższych cenach kupimy także artykuły do pielęgnacji twarzy i ciała, pielęgnacji i stylizacji włosów, dermokosmetyki, artykuły higieniczne, kosmetyki dla dzieci, środki czystości, pokarm dla zwierząt, parafarmaceutyki, artykuły biurowe, biżuterię, a także akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz małe AGD.

Black Friday w Rossmannie - od kiedy do kiedy przeceny?

Od kiedy do kiedy przeceny w Rossmannie? Listopad 2020 to zakończymy prawdziwie hitowymi cenami! Przeceny potrwają nie tylko w piątek! Przed nami 4 dni wielkich przecen. Black Friday potrwa od 27 do 30 listopada.

Sezon na wymianę opon w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE