Zara

i

Autor: Inditex materiały prasowe

Zakupy

Black Friday 2023 coraz bliżej! Co i kiedy trafi na wyprzedaż w sklepach Zara?

2023-11-23 14:53

Black Friday 2023 zbliża się wielkimi krokami! Już 24 listopada wiele popularnych sieci sklepów z różnorodnych branż rozpocznie duże wyprzedaże, podczas których będzie można upolować m.in. świąteczne prezenty. Czy Zara również uruchomi piątkowe promocje? Co będzie można kupić taniej?

Black Friday w sklepach Zara - promocje. Kiedy odbędzie się wyprzedaż?

Black Friday przypada w 2023 r. na 24 listopada. To właśnie wtedy ogólnodostępne wyprzedaże rozpoczną się chociażby w sieci H&M, o czym już informowaliśmy. Miłośnicy promocji będą oczywiście polowali na okazje także w innych popularnych sieciówkach, wśród których bez wątpienia znajduje się Zara. Czy marka przygotuje upragnioną przez klientów obniżkę cen?

23 listopada przedstawiciele Zary ujawnili, jak będzie wyglądał Black Friday w tej sieci. Wiemy już, na co mogą liczyć chętni do zrobienia zakupów.

Black Friday w Zarze ruszy w czwartek, 23 listopada, o godz. 20:00. Wówczas klienci będą mogli skorzystać z promocji -40 proc. na wybrane artykuły w aplikacji. Ta sama zniżka zacznie obowiązywać o godz. 21:00 na stronie internetowej sieci.

Chętni do zakupów stacjonarnych będą musieli poczekać nieco dłużej. Tam wyprzedaże ruszą 24 listopada, w sam Black Friday.

Zobacz również:

Pierwszy OD Store w Polsce - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami - 2023.11.16
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE