Koleje Mazowieckie

i

Autor: Janusz Jakubowski flickr.com Koleje Mazowieckie

Bilet wycieczkowy na majówkę 2022 - sprawdźcie, co szykują Koleje Mazowieckie

2022-04-22 11:40

W tym roku w tzw. długi weekend majowy, oferta biletu wycieczkowego Kolei Mazowieckich obowiązuje także w poniedziałek, 2 maja. Oznacza to, że będzie można skorzystać z niej aż przez 5 dni: od 29 kwietnia do 3 maja 2022 r.

Dłuższa majówkowa podróż na bilecie wycieczkowym

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, wyczekiwany także ze względu na majówkę. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy w tym czasie, chcą podróżować po Mazowszu, Koleje Mazowieckie wydłużyły obowiązywanie oferty biletu wycieczkowego o poniedziałek, 2 maja. Na podstawie biletu wycieczkowego można odbyć podróż pociągiem KM na trasie do 200 km. Bilet wycieczkowy można nabyć na podróż w jedną stronę lub w kierunku „tam i z powrotem” na tej samej trasie. Cena jest zależna od planowanej długości przejazdu. Więcej o bilecie w dalszej części artykułu.

Murator maj 2022

Zniżki w muzeach dzięki biletowi wycieczkowemu

Posiadając bilet wycieczkowy można także skorzystać z atrakcyjnych zniżek u naszych parterów akcji "Koleją do kultury". Koleje Mazowieckie zachęcają do odwiedzenia m.in. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, czy Muzeum Orła Białego w Skarżysku – Kamiennej. Więcej informacji na temat oferty biletu wycieczkowego znajduje się na tej stronie.

Źródło: Koleje Mazowieckie

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE