Biegał ulicami bez maseczki. Policja stanęła oko w oko z niebezpiecznym... łosiem [WIDEO]

2020-04-30 12:07
Łoś
Autor: https://www.tiktok.com/@killlzone97/video/

W Warszawie doszło do akcji zatrzymania nierozsądnego obywatela Lasów Państwowych, który wtargnął na ulicę bez maseczki. Nie to jednak było problemem, a niebezpieczeństwo jakie jego bieg stwarzał dla mieszkańców stolicy. Mowa o... łosiu, który zmusił policjantów do odważnej interwencji. Przeczytajcie więcej na ESKA.pl Warszawa!

To mogło skończyć się bardzo źle! Policja musiała stanąć oko w oko z dzikim i wystraszonym zwierzęciem, które zawędrowało do stolicy. Mowa o łosiu, który grasował na ulicach miasta, mimo że powinien spokojnie odpoczywać w lesie. Klępa galopowała drogą i stwarzała niebezpieczeństwo nie tylko dla samej obławy, lecz również wszystkich przechodniów. Filmik o obławie mundurowych krąży w internecie. Policjantom nie brakowało odwagi, chociaż sama akcja musiała ich stresować. Łosie to jedne z największych zwierząt, jakie możemy spotkać w naszym kraju, a wiosną potrafią być nawet agresywne.

Możecie go zobaczyć TUTAJ.

Łoś na ulicy - co zrobić, gdy spotkamy zwierzę?

 Jak widzimy na filmie, nie każdy potrafił dostosować się do sytuacji. Jeśli zauważymy zwierzę na ulicach miasta, to natychmiast zgłośmy sprawę policji lub straży miejskiej. Sami zachowajmy bezpieczną odległość. Bliższe spotkanie z łosiem może skończyć się tragicznie.

Uderzenie CBŚP w rynek nielegalnego handlu bronią.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE