Bezpłatne atrakcje na Mikołajki w Warszawie. Dzieje się w stolicy!

2022-12-06 9:08
Mikołajkowe atrakcje w Warszawie
Autor: Canva

Mikołajki w Warszawie nie będą należały do nudnych. Miasto oferuje wiele możliwości spędzenia tego przedświątecznego dnia na różnych aktywnościach. Przedstawiamy bezpłatne rozrywki, które sprawią, że zapamiętacie ten dzień na dłużej.

Warszawa oferuje bardzo wiele możliwości na takie wyjątkowe dni jak Mikołajki. Kiedy ekscytacja sięga zenitu i każdy chciałby nadać swojemu wieczorowi świąteczne zabarwienie, niezliczone oferty wychodzą nam naprzeciw.

Darmowe atrakcje na warszawskim Wilanowie

W stolicy można znaleźć wiele ciekawych aktywności, za które nie zapłacimy nawet grosza. 6 grudnia 2022, w godz. 15:00 – 19:00 w hali Centrum Sportu Wilanów, Wiertnicza 26A odbędą się Wilanowskie Mikołajki, podczas których pojawią się takie atrakcje, jak słodkie niespodzianki, animacje, warsztaty kulinarne i sportowe dla dzieci, a na rozpoczęcie imprezy – spektakl świąteczny. Całości dopełni występ Wilanowskiej Orkiestry Dętej.

Wszystkie dzielnice organizują mikołajkowe wydarzenia

W kolejnych dniach klimat mikołajkowy wciąż będzie się utrzymywał w Warszawie na wysokim poziomie. Przykładem ciekawych możliwości dla najmłodszych jest Praska Akademia Elfów Świętego Mikołaja, która ruszy w sobotę 10.12 o godz. 14:00. Będzie to magiczna gra miejska dedykowana dla młodych pomocników św. Mikołaja.

Jeśli ktoś chciałby nie tylko poprawić sobie humor w Mikołajki, ale również zrobić coś dobrego dla innych, to świetną opcją jest rodzinny warsztat plastyczny - kartka świąteczna dla Seniora. Będzie można je wykonać niedaleko Warszawy - w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie już 10.12. 

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje na święta Bożego Narodzenia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE