Beyonce

i

Autor: AP PHOTO/CHRIS PIZZELLO

Beyoncé znów wystąpi w Polsce. Znamy miejsce i termin koncertu

2023-02-02 15:32

Beyoncé, prawdziwa ikona współczesnej muzyki pop i R&B, wystąpi w Polsce. Wiemy już, gdzie i kiedy odbędzie się koncert. Znamy również termin, w którym fani będą mogli kupić bilety.

Koncert Beyoncé w Polsce

Beyoncé wraca na PGE Narodowy! Artystka zagra na arenie już 27 czerwca w ramach trasy "Renaissance World Tour". Kto był na poprzednich koncertach, ten wie, że tego wydarzenia nie można przegapić! - ogłosili 1 lutego przedstawiciele obiektu, na którym odbędzie się wydarzenie.

Artystka już w tym roku zawita więc do Warszawy. Można się jednak spodziewać, że do stolicy na koncert zjadą się fani z całego kraju. Bilety mogą więc sprzedać się w niezwykle szybkim tempie.

Koncert Beyoncé na PGE Narodowym w Warszawie - bilety

Kiedy będzie można kupić bilety na warszawski koncert Beyoncé? Terminarz wygląda następująco:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy - bilety już w sprzedaży;
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster - 3 lutego, godz. 10:00;
  • Otwarta sprzedaż - 7 lutego, godz. 10:00.

- W przypadku tego wydarzenia obowiązuje limit czterech biletów na osobę oraz na kartę kredytową - informuje organizator. 

Czytaj również: Co robić w walentynki 2023 w Warszawie? 14 lutego nikt nie będzie się nudził

Kim jest Beyoncé?

Dla milionów fanów na całym świecie Beyoncé jest niekwestionowaną królową muzyki pop oraz R&B. Rozpoznawalność zdobyła jako członkini zespołu Destiny’s Child, jednak jej solowa kariera najpewniej przerosła wszelkie oczekiwania. 

Artystka wydała siedem solowych albumów studyjnych, występowała w filmach oraz zdobyła aż 28 nagród Grammy, co uczyniło ją kobietą z największą liczbą otrzymanych statuetek w historii nagrody. Na swoim koncie ma również 24 MTV Video Music Awards, 29 BET Award, 17 Soul Train Music Awards, 24 NAACP Image Awards, nominację do Oscara, cztery nominacje do Złotych Globów oraz dziewięć nominacji do nagrody Emmy

Wśród jej największych hitów wyliczyć można chociażby piosenki „Déjà Vu”, „Irreplaceable”, „Single Ladies (Put a Ring on It)”, „Crazy in Love”, czy „Run The World (Girls)”.

Basia Kurdej-Szatan jako Beyonce! TEN WYSTĘP TO SZTOS!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE