BELWEDER OTWARTY DLA ZWIEDZAJĄCYCH - kiedy wejdziemy do rezydencji prezydenta?

2021-09-07 15:41
Belweder
Autor: BARTOSZ MORĄG (Galeria 1) flickr.com Belweder

W sobotę 11 września, w godz. 11-16 z okazji 29. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa będzie można zwiedzić Rezydencję Prezydenta RP Belweder - poinformowała Kancelaria Prezydenta. Więcej na ten temat w artykule.

Niezwykła okazja na zwiedzenie rezydencji prezydenta

KPRP informuje, że do zwiedzania zostaną udostępnione m.in. Gabinet Marszałka Józefa Piłsudskiego, a także sale reprezentacyjne Belwederu - Marmurowa, Malinowa, Pompejańska czy Kominkowa. Zwiedzanie odbędzie się z przewodnikiem w grupach 15-osobowych.

Trzaskowski sadzi drzewo w centrum Warszawy

Wejście do Belwederu od strony pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Warunkiem zwiedzania Rezydencji Prezydenta RP jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na teren obiektu nie można wnosić przedmiotów niebezpiecznych oraz pojemników z płynami.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE