PGE Narodowy

i

Autor: Pixabay / Henryk Niestrój

Będzie można lepiej widzieć i słyszeć! Audio Video Show na PGE Narodowym

2022-10-24 20:57

Technologiczny krok do przodu - Mowa o Audio Video Show czyli wydarzeniu, które już od najbliższego piątku będzie gościło PGE Narodowy. Przez trzy dni stadion opanuje najnowszy sprzęt, który dostarczy wrażenia audiowizualne dla każdego konesera dobrego dźwięku i obrazu. Dlaczego warto przyjść? Kto będzie gościem specjalnym?

Wydarzenie zrzesza wszystkich fanów audiowizualnych technologii, którzy chcą zobaczyć i usłyszeć najnowsze rozwiązania, jak np. Dolby Atmos. Technologia pozwala poczuć się jak uczestnik filmu akcji. Warto zobaczyć, co jest obecnie na topie.

- Technologia pędzi do przodu. Powstają całkiem nowe i całe szczęście tańsze rozwiązania. Warto być na bieżąco z tym całym sprzętem - mówi ambasador wydarzenia Piotr Metz.

Metz daje też każdemu z uczestników pewne wyzwanie...

- Warto przynieść ze sobą swoją ulubioną płytę, ale taką, którą znamy na pamięć. Posłuchajcie jej na bardzo dobrym sprzęcie, przede wszystkim na różnym sprzęcie. Warto popróbować. Uwierzcie mi, że jeśli to zrobicie, to będziecie wychodzić zadziwieni z tego wydarzenia. Zobaczycie, jak wiele można doświadczyć i jak różna jest ta muzyka - dodał Metz.

PKO Ekstraklasa odc. 10

Start wydarzenia już w najbliższy piątek o godzinie 12.00 na PGE Narodowym. Gośćmi specjalnymi Audio Video Show będą m.in. Natalia Szroeder czy Michał Wiśniewski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE