Wybory 2023

Warszawa zalana plakatami i banerami wyborczymi. Niektóre lokalizacje zaskakują

2023-10-07 8:22

Kampania wyborcza wchodzi w końcową fazę. Już 15 października w Polsce odbędą się wybory parlamentarne, w których obywatele wybiorą swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu. W związku z nadchodzącym głosowaniem polskie miasta i wsie zalały banery oraz plakaty wyborcze. Jak wyglądają one w Warszawie?

Wybory 2023. Banery i plakaty wyborcze w Warszawie

Politycy, którzy biorą udział w tegorocznych wyborach, próbują na wiele sposobów przekonać do siebie wyborców. Poza nowoczesnymi metodami, takimi jak prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych, większość kandydatów wciąż wierzy w sprawczą moc banerów i plakatów wyborczych.

Wiele z nich pojawiło się również w Warszawie. Ul. Szczęśliwicka, Chmielna czy zabytkowa kamienica na pl. Trzech Krzyży - wszędzie tam znajdujemy banery oraz plakaty kandydatów, którzy biorą udział w nadchodzących wyborach. Czasami można natknąć się nawet na ogrodzenia pełne materiałów wyborczych. Takie właśnie skupisko znaleźliśmy w obrębie budynku Psychotechniki SZPZLO na warszawskiej Ochocie.

Przedstawiamy galerię kilkudziesięciu zdjęć banerów i plakatów wyborczych, na które natknęliśmy się podczas jednego spaceru po Warszawie:

Quiz o wyborach. Jesteś gotowy na głosowanie?

Pytanie 1 z 10
W którym roku odbyły się poprzednie wybory parlamentarne?
Obawy przed modernizacją Chmielnej. Remont potrwa pół roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE