awaria

i

Autor: Facebook / MPWiK Warszawa

Awaria wodociągowa na ul. Grochowskiej, zapadła się jezdnia. 16 linii autobusowych z utrudnieniami

2022-12-09 19:28

Na ul. Grochowskiej doszło do awarii wodociągowej. W jej skutek podmyta została jezdnia. Na miejscu pracują policjanci oraz wodociągowcy. Wiele autobusów może pojechać objazdami.

Do awarii doszło w rejonie ulic: Grochowskiej, Zamienieckiej, Chłopickiego.

- Doszło do podmycia jezdni, w wyniku czego konieczne było zamknięcie trzech pasów ulicy Grochowskiej - skrajnego lewego i środkowego w kierunku Wawra i skrajnego lewego w kierunku centrum - powiedział PAP rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Marek Smółka. Zaznaczył, że wodociągowcy poprosili o pomoc policjantów, którzy kierują ruchem.

Czytaj również: Most pieszo-rowerowy na Pragę coraz bliżej? Wiemy, na jakim etapie jest budowa

Awaria wodociągowa na ul. Grochowskiej

Smółka przeprosił kierowców za utrudnienia i zadeklarował, że służby pracują nad jak najszybszym usunięciem awarii. Na miejscu, oprócz ekip MPWiK, są również pracownicy Zarządu Dróg Miejskich. Prawdopodobnie nie będzie konieczności wyłączenia wody w pobliskich budynkach.

- W związku z awarią wodociągową występują utrudnienia w kursowaniu linii autobusowych: 123, 125, 141, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 521, 702, 704, 720, 722, 730, Z42 - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

[AKTUALIZACJA 18:10]

Najnowszy komunikat w sprawie wydała właśnie policja.

Otwarcie kliniki Budzik w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE