Awantura przed szkołą we Włochach! Użyto siekiery

i

Autor: małopolska policja, zdjęcie ilustracyjne Awantura przed szkołą we Włochach! Użyto siekiery

Awantura przed szkołą we Włochach! Użyto siekiery

2022-04-13 17:17

Awantura przed szkołą w stołecznych Włochach - użyto siekiery! Do spięcia doszło miedzy pracownikami placówki. Informacje potwierdza stołeczna policja. Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Awantura w szkole w warszawskich Włochach przy ulicy Gładkiej. Jak wiadomo, sprzeczali się pracownicy szkoły. - W wyniku tego zajścia mężczyzna został zatrzymany, jest to pracownik szkoły. Na chwilę obecną nikomu nie zostały przedstawione zarzuty. Nikt też nie ucierpiał. Uszkodzone zostało mienie  - powiedział nam Karol Cebula ze stołecznej policji.

Czytaj także: Вами ФМ, ZWami FM. Radio dla mniejszości ukraińskiej w Polsce! Jak słuchać?

Rannych nie ma, ale wiadomo już, że uszkodzone zostały drzwi.Dochodzenie w sprawie będzie najpewniej prowadziła policja pod nadzorem prokuratury.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Największe polskie przeboje lat 90. Pamiętasz, kto je śpiewa? Musisz znać te piosenki!

Pytanie 1 z 16
Kto śpiewa piosenkę "Statki na niebie"?
ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE