Masło

i

Autor: pixabay.com Masło

ASTRONOMICZNA CENA MASŁA! Nie uwierzycie, ile kosztuje jedna kostka w warszawskim sklepie

2022-02-03 13:12

Zdjęcie wykonane w jednym z warszawskim sklepów szokuje! Na fotografii znalazła się etykietka z ceną za jedną kostkę masła. Ta kwota dla większości konsumentów jest astronomiczna! Więcej na ten temat w naszym artykule.

Wysokie ceny żywności to cos, czego w ostatnim czasie doświadczają wszyscy polscy konsumenci. Podstawowe produkty sprzedawane są niekiedy za wręcz niebotyczne sumy! W dużej mierze jest to efekt rosnącej inflacji. Rząd wprowadził niedawno kolejną tarczę antyinflacyjną, w ramach której 5% VAT na żywność został obniżony do 0. Mimo to ceny za niektóre produkty spożywcze wciąż są szokująco wysokie. Przykładem tego jest zdjęcie z jednego z warszawskich sklepów osiedlowych. Na fotografii widzimy cenę 200. gramowej kostki masła. Kwota wypisana na etykietce każdego klienta może przyprawić o zawrót głowy!

Poradnik Zdrowie: cykl miesiączkowy

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Masło bez laktozy nie na każdą kieszeń

Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu "Wiem co jem" Katarzyny Bosackej. Dziennikarka i blogerka pisze, że fotkę przesłała jej jedna z internautek. Na widocznej etykiecie widnieje cena 17,50 zł za masło bez laktozy. Niektórzy komentujący sugerują, że jest to cena za kilogram, jednak porównując ją z cenami zamieszczonymi w sieci - średnio 10 zł. za kostkę - wydaje się to mało prawdopodobne. Post ze zdjęciem znajdziecie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE