Artyści dla Mai Kapłon. Wkrótce w Warszawie koncert dla finalistki The Voice of Poland

2020-01-23 19:22 AGO
Maja Kapłon prosi o pomoc
Autor: siepomaga.pl Maja Kapłon prosi o pomoc

Wielki koncert charytatywny już w tym tygodniu! Artyści zagrają wspólnie w warszawskim klubie Stodoła, żeby zebrać pieniądze dla Mai Kapłon - finalistki 8. edycji The Voice of Poland. Żeby pomóc wokalistce wygrać z chorobą trzeba zebrać ponad 5 mln zł. Kiedy odbędzie się koncert?

Trwa zbiórka pieniędzy na skomplikowaną operację, która może uratować życie Mai Kapłon. Artystka jest znana z 8. edycji programu The Voice of Poland. Żeby przeżyć, musi przejść skomplikowaną operację kręgosłupa w USA. Żeby ją przeprowadzić, trzeba zebrać 5,5 mln zł. Ma w tym pomóc specjalny koncert charytatywny, który odbędzie się już 24 stycznia w klubie Stodoła. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na operację Mai. Wśród artystów, którzy wystąpią podczas koncertu znalazło się wiele osób związanych z programem. Wśród nich m.in. trenerzy i uczestnicy programów The Voice of Poland i The Voice Kids.

Kto wystąpi?

- Michał Szpak
- Maria Sadowska
- Tomson
- Aleksander Milwiw-Baron
- Roksana Węgiel
- Marta Gałuszewska
- Marcin Sójka
- Michał Szczygieł
- Alicja Szemplińska
- Anika Dąbrowska
- Zuza Jabłońska
- Tadeusz Seibert
- Sonia Michalczuk
- Natalia Zastępa
- Kuba Dąbrowski
- 4dreamers
- Adam Kubera
- Izabela Szafrańska
- Cukier
- Natalia Kapturowska

Jeśli nie jesteście w stanie kupić biletu na koncert, możecie wesprzeć Maję także poprzez zbiórkę internetową. Szczegóły znajdziecie >>TUTAJ<<.