AirPnP: Powstała aplikacja, która ma pomóc odnaleźć toaletę

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne AirPnP: Powstała aplikacja, która ma pomóc odnaleźć toaletę

Aplikacja AirPnP: Możesz udostępnić innym... swoją łazienkę! Sposób na brak publicznych toalet?

2020-09-15 16:27

W Warszawie brakuje publicznych toalet, więc aktywiści z Miasto Jest Nasze znaleźli na to sposób! Rozpoczęli testowanie aplikacji AirPnP, która pozwoli na... korzystanie i "wynajmowanie" prywatnych toalet w razie potrzeby. Jak działa aplikacja? Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Spis treści

  1. Za mało toalet publicznych w Warszawie?
  2. Czym jest AirPnP?
  3. Jak działa aplikacja AirPnP?

Za mało toalet publicznych w Warszawie?

Aktywiści z Miasto Jest Nasze zachęcają do testowania wyjątkowej aplikacji. AirPnP ma nam pomóc odnaleźć prywatny dom, którego gospodarz udostępni nam... swoją toaletę. To wszystko za drobną opłatą. Aktywiści przyznali, że informacja o aplikacji została odebrana przez internautów jako żart.

- Odpowiadając na głosy krytyczne: też mamy pewne obawy, że idea udostępniania swoich toalet za "drobną opłatą" może nie wypalić. Ale postanowiliśmy jednak włączyć się w projekt jako testujący, bo po pierwsze, nie popełnia błędów ten kto nic nie robi, a po drugie, problem z dostępem do toalet w Warszawie jest rzeczywiście dość duży - informuje Miasto Jest Nasze.

Czytaj także: Randonautica - w twojej okolicy roi się od duchów! Sprawdzisz to.... aplikacją na telefon!

Czym jest AirPnP?

AirPnP to skrót od Air Poo and Pee - tłumacząc dosłownie na język polski: Powietrze, Kupa i Siku. -Każdy z nas ma podstawowe potrzeby fizjologiczne. Wielu z nas ma problem z korzystaniem z publicznych toalet. Często trudno jest szybko znaleźć toaletę, która jest blisko lub jest dostatecznie czysta.Teraz nie musisz już się o to martwić - zachęcają twórcy aplikacji.

Czytaj także: "Piesuary" na Bielanach. Psie WC "zwiększa atrakcyjność zapachową dla psów"

Jak działa aplikacja AirPnP?

Jak zapewniają jej twórcy - wystarczy mieć telefon. Po uruchomieniu aplikacji możemy wyszukać najbliżej dostępną toaletę. Użytkownicy wzajemnie się oceniają, co "zapewnia poczucie czystości". Za drobną usługę możemy zapłacić gotówką, albo przez aplikację. Osoba "wynajmująca" toaletę na bieżąco będzie otrzymywała wynagrodzenie.

Aplikacja AirPnPA

i

Autor: airpnpn.pl Aplikacja AirPnPA
Muzeum Neonów w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE