Agresywna pasażerka i usterka. Samolot wylądował na Islandii

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Agresywna pasażerka i usterka. Samolot wylądował na Islandii

Agresywna pasażerka i usterka. Samolot LOT-u musiał lądować na Islandii

2020-01-27 13:03

Jedna z pasażerek samolotu lecącego wczoraj z Warszawy do Nowego Jorku zachowywała się agresywnie. Jej stan był na tyle poważny, że z powodu zagrożenia życia konieczne było lądowanie na najbliższym lotnisku. Po opanowaniu sytuacji, okazało się, że samolot nie poleci dalej, bo stwierdzono usterkę.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Jedna z pasażerek zaczęła się dziwnie zachowywać. Była pobudzona i agresywna. Okazało się, że problem był jej zły stan zdrowia, który pogorszył się na tyle, że konieczne było lądowanie na najbliższym lotnisku. Na pokładzie znajdowała się opieka medyczna, ale stwierdzono stan zagrożenia życia. Samolot wylądował na Islandii. Kobietą zaopiekowali się lekarze. 

Przed wylotem okazało się, że samolot nie może ponownie odlecieć. Stwierdzono usterkę zaworu zrzutu paliwa. Nie wiadomo jak długo potrwa naprawa usterki. Pasażerowie mogli skorzystać z alternatywnych lotów, a do czasu wylotu przebywają w hotelach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE