Afera o koszulkę znanej firmy odzieżowej. Ten żart obraża uczucia religijne?

2020-12-01 10:25 a.d.
Afera o koszulkę znanej firmy odzieżowej. Ten żart obraża uczucia religijne?
Autor: Facebook https://www.facebook.com/107834437816072/photos/a.107860054480177/112365750696274/

Afera o koszulkę znanej firmy odzieżowej. Ten żart obraża uczucia religijne? Dobrze znana polska marka odzieżowa, jak wiele innych firm, przygotowała na święta specjalną serię ubrań. W 2020 roku próbowała wprowadzić do życia Polaków odrobinę humoru, jednak okazało się, że poczucie humoru ich klienci mają nieco odmienne. W internecie wybuchła prawdziwa burza!

Afera o koszulkę znanej firmy odzieżowej. Ten żart obraża uczucia religijne? Znana firma odzieżowa przygotowała koszulkę świąteczną, którą można nabyć w ich sklepach. Obrazek na koszulce przedstawia Mikołaja i renifera, którzy idą objęci i niosą ze sobą butelki, a podpis głosi 'odkupienie win'. Jak się okazało, produkt poruszył klientów sieciówki. W internecie pojawił się komentarze osób wierzących, którzy uważają, że podpis obraża uczucia religijne.

Internauci mają podzielone zdania w sprawie produktu. Wielu z nich nie zgadza się z autorką wpisu, a żart przygotowany przez firmę trafia w ich poczucie humoru.

- Nie chcę aborcji, to jej nie robię, nie chcę koszulki, to jej nie kupuję. Skąd w tak wielu ludziach chęć, by narzucać innym swój światopogląd, czy choćby, widzimisię? - czytamy między innymi w komentarzach.

Eurowizja Junior 2020 - te kraje były o krok od wygranej!

Afera o koszulkę - firma przeprasza

Firma po internetowej awanturze zdecydowała się wycofać koszulkę.

- Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie mieliśmy na celu obrażenia niczyich uczuć. Ze względu na to, że nadruk rzeczywiście można odczytać dwuznacznie, podjęliśmy decyzje o wycofaniu tego modelu ze sprzedaży w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych - poinformowało Reserved.