57-latek dotkliwie pogryziony przez trzy psy. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

2022-11-17 17:17
Śmigłowiec LPR
Autor: Wikimedia Commons / Stiopa

W miejscowości Omięciny niedaleko Płońska trzy rottweilery poważnie pogryzły 57-letniego mężczyznę. Na miejscu musiał lądować śmigłowiec LPR, który zabrał rannego do warszawskiego szpitala.

Jak powiedziała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, w czwartek ok. godz. 13 wpłynęło tam zgłoszenie, że w miejscowości Omięciny, w gminie Joniec, "na terenie prywatnej posesji 57-letni mężczyzna, który tam pracował, został zaatakowany i pogryziony przez trzy psy".

Pokrzywdzony został przetransportowany Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego ze szpitali w Warszawie.

Czytaj również: Warszawski warzywniak z nielegalnymi „ziółkami” w ofercie

Mężczyzna poważnie pogryziony przez trzy psy

Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała, zwłaszcza górnych partii, w tym rąk i twarzy. Z tego, co wiemy, jest w stanie zagrażającym jego życiu - podała PAP kom. Drężek-Zmysłowska. Jak zaznaczyła, na miejscu pracują obecnie policjanci, ustalając szczegółowo okoliczności zdarzenia.

- Wiemy, że psy nie były zamknięte, były na terenie posesji, gdzie doszło do ataku. Z pierwszych ustaleń wynika, że do tej pory psy nie sprawiały tam kłopotów - dodała rzeczniczka płońskiej policji.

22. Festiwal sztuki Cyrkowej w Warszawie, Rozdanie nagród
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE