Dramatyczny pościg policyjny

i

Autor: Policja.pl/otwock.policja.gov.pl/ Auto utknęło na ogrodzeniu

19-latek uciekał przed policją. Auto skończyło na ogrodzeniu

2023-01-02 12:09

Ucieczka przed policją skończyła się całkiem dramatycznie. Prowadzony przez 19-latka samochód wpadł na ogrodzenie, a jego pasażerka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

19-letni kierowca tak bardzo chciał uciec przed ścigającymi go funkcjonariuszami, że skończył na ogrodzeniu. Nie jechał sam, a 18-letnia pasażerka samochodu trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

19-latek wjechał w ogrodzenie. Uciekał przed policją

19-latek uciekał przed otwocką policją, ponieważ nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu. Do zdarzenia doszło 1 stycznia 2023 roku. patrol z otwockiej drogówki postanowił zatrzymać do kontroli drogowej osobową skodę, której kierujący nie utrzymywał prostego toru jazdy.

Widząc to funkcjonariusze dali kierującemu sygnały do zatrzymania, jednak ten gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Kierowca w trakcie ucieczki oprócz wielokrotnego przekroczenia prędkości, popełnił szereg innych wykroczeń.

Czytaj także: Zarobki policjantów. Komenda Główna przygotowała kalkulator uposażenia funkcjonariusza

Rozpaczliwą ucieczkę 19-latek zakończył na ulicy Otwockiej, gdzie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Jego pasażerka odniosła przy tym obrażenia.

Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy, ale nie posiadał prawa jazdy. Skutkiem jego działań było zatrzymanie i trafienie do policyjnej celi. Młody mężczyzna usłyszy zarzut przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz zostanie prawnie rozliczony za popełnione wykroczenia. Sprawę obecnie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Rozmowa policjantki z Opatowa z potencjalnym oszustem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE