Policja kajdanki

i

Autor: Canva Pro

POLICJA

Znęcał się nad dzieckiem. W kajdankach wyprowadzili go ze szkoły

2023-10-04 16:50

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego (pomorskie) aresztowali mężczyznę podejrzanego o stosowanie przemocy domowej wobec swojego dziecka. Do zatrzymania doszło na terenie szkoły, do której uczęszcza dziecko.

Sytuacja miała miejsce w środę (04.10) na terenie jednej ze szkół w powiecie gdańskim. Funkcjonariusze wyprowadzili z placówki mężczyznę podejrzewanego o stosowanie przemocy domowej wobec jednego z uczniów - przekazała Polska Agencja Prasowa.

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego otrzymali w środę informację, od dyrekcji jednej ze szkół na terenie powiatu gdańskiego, o możliwości stosowania przemocy domowej wobec jednego z uczniów szkoły" - podała PAP oficer prasowa st. post. Zuzanna Czupryna.

Wyjaśniła, że skierowani do szkoły policjanci po przeprowadzeniu czynności zatrzymali na jej terenie podejrzewanego mężczyznę. 

Śledczy pod nadzorem prokuratora prowadzić będą postępowanie w kierunku znęcania" - dodała.

Jak nieoficjalnie ustaliła PAP, zatrzymany jest ojcem jednego z uczniów.

Miał gwałcić żonę i znęcać się nad jej synem. Sąd przyznał mu tymczasową opiekę nad dziećmi

Sonda
Byłeś/aś kiedyś świadkiem przemocy domowej?
Marsz dzieci przeciw przemocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE