samolot

i

Autor: PublicDomainPictures/Pixabay.com

podróże

Znana linia lotnicza wprowadza zmiany. Za kilka dni odprawy na innych zasadach!

2023-06-06 11:07

Od 12 czerwca podróżujących ze znanym węgierskim przewodnikiem czekają poważne zmiany. Mowa o skróconym czasie na odprawy przez internet dla pasażerów, którzy nie wykupili miejsca w ramach rezerwacji.

Odprawa online. Nadchodzą zmiany 

Wizz Air skraca czas na dokonanie darmowej odprawy on-line! Do tej pory było to od 30 dni do 3 godzin przed rozkładową godziną odlotu, jeśli pasażer wykupił miejsce podczas rezerwacji. Jeśli pasażer nie wykupił miejsc w trakcie rezerwacji, odprawa będzie dostępna dopiero 48 godzin przed wylotem.

Jak sytuacja będzie wyglądała po zmianach? 

Pamiętaj, że od 12 czerwca 2023 r. od godz. 00:00 UTC bezpłatna oprawa online będzie dostępna od 24 do 3 godzin przed rozkładową godziną odlotu, jeśli nie wykupiono miejsca w ramach rezerwacji.

- czytamy na stronie przewoźnika. 

Po 12 czerwca, czyli po wejściu w życie zmian, pasażerowie będą mieli mniej czasu na bezpłatną odprawę przez internet. Dotyczy to tych osób, które nie wykupiły dodatkowej usługi w Wizz Air, czyli rezerwacji miejsca, dzięki której wciąż możemy się odprawić na lot nawet 30 dni przed startem samolotu.

Wizz Air rozwija bazę w Warszawie i zapowiada nowe połączenie z Maroko

Węgierski Wizz Air rozwija bazę w Warszawie, gdzie pojawi się dodatkowy samolot, który pozwoli na uruchomienie połączenia do Agadiru w Maroko, a także zwiększyć częstotliwość lotów na trasach ze stolicy.

Wizz Air przekazał, że połączenie zostanie uruchomione od 31 października, a samoloty będą latać na niej dwa razy w tygodniu - we wtorki i w soboty.

Nowy samolot w bazie pozwoli też - jak dodano - na zwiększenie częstotliwości lotów na 13 trasach z Warszawy.

Marsz 4 czerwca w Warszawie. Gigantyczna manifestacja w stolicy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE