Zamówił wodę i dostał paragon grozy. Tyle zapłacił za półlitrową butelkę

i

Autor: Pixabay/Twitter @artificialog

Zamówił wodę i dostał "paragon grozy". Tyle zapłacił za półlitrową butelkę

2022-07-04 11:23

Paragon grozy za butelkę wody? Jak się okazuje to możliwe. Jeden z użytkowników Twittera zamieścił wpis, w którym pokazuje cenę wody w jednej z sieciowych restauracji nad morzem. Zobaczcie sami ile zapłacił za jedną butelkę wody.

Drożyzna i stale rosnąca inflacja w Polsce to jeden z głównych tematów dyskusji od wielu miesięcy. Nie można się temu dziwić, ponieważ ta w czerwcu wyniosła aż 15,6 procent i jest najwyższa od kilkudziesięciu lat! Wysokie ceny szczególnie odczuwają urlopowicze, którzy są wręcz zszokowani cenami w różnych regionach naszego kraju. Jak się okazuje tzw. „paragon grozy” można już otrzymać za jedną butelkę wody. Użytkownik Twittera dodał wpis, w którym zwraca uwagę na wysoką cenę w jednej z sieciowych restauracji.

Kierowcy narzekają na korki, a sami robią takie rzeczy. Szokujący film z Wrocławia!

"Paragon grozy" za butelkę wody!

Jak napisał jeden z internautów, "paragon grozy" można dostać już za butelkę wody. Nic w tym dziwnego, skoro za półlitrową butelkę mężczyzna musiał zapłacić ponad 7 zł!

Jesteśmy nad morzem, ale paragon grozy mam za wodę w McDonald's -  pisał użytkownik Twittera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE