Wiosenne premiery Hossy: nowości mieszkaniowe w Garnizonie i Gdyni Zachód

i

Autor: materiał od Grupy Inwestycyjnej Hossa Sokółka Zielenisz – nowy etap osiedla w Chwarznie-Wiczlinie w Gdyni

Wiosenne premiery Hossy: nowości mieszkaniowe w Garnizonie i Gdyni Zachód

2022-05-16 8:00

Ta informacja z pewnością ucieszy osoby, który wyczekiwały na nową ofertę Grupy Inwestycyjnej Hossa. Do sprzedaży wprowadzone zostały budynki mieszkalne w ramach cieszących się dużą popularnością inwestycji w gdańskim Wrzeszczu i Gdyni Chwarznie-Wiczlinie.

W bezpośrednim sąsiedztwie Kultury

W ofercie dewelopera pojawiły się mieszkania w ramach szóstego kwartału gdańskiego Garnizonu. Nowa zabudowa powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie parkowych przestrzeni Garnizonu Kultury oraz istniejącej zabudowy kwartałów II i VII. W tej prestiżowej lokalizacji, pod adresami Leśmiana 8, 10, 12 oraz Hemara 4, powstaną cztery kamienice mieszkalne z lokalami o zróżnicowanych powierzchniach: od 30-metrowych studio po apartamenty liczące 137 mkw. Co istotne, duża część mieszkań znajdujących się na różnych kondygnacjach, począwszy od pierwszego po ostatnie piętro, będzie dysponowała tarasami, co w śródmiejskiej zabudowie nie zdarza się zbyt często. Pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony lub loggie.

- Podobnie jak w pozostałych kwartałach Garnizonu, tak i tu poziom parteru przeznaczony zostanie na lokale usługowo-handlowe na wynajem, zaś pod zabudową powstanie dwupoziomowa hala garażowa. Mieszkania szóstego kwartału będą gotowe do odbioru w marcu 2025 roku – informuje Justyna Glazar, Członek Zarządu Grupy Inwestycyjnej Hossa.

Wjazd na Garnizon od ul. Leśmiana, przy której znajdować się będą nowe kamienice.

i

Autor: materiał od Grupy Inwestycyjnej Hossa Wjazd na Garnizon od ul. Leśmiana, przy której znajdować się będą nowe kamienice.

Nowości w Gdyni Zachód

Nowe mieszkania powstają również w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdynia Zachód. Hossa od wielu lat realizuje w tej części miasta osiedla doceniane przez mieszkańców m.in. za wysoki standard oddawanych budynków, zróżnicowane zagospodarowanie terenu czy doskonałe warunki do rodzinnej rekreacji. Cała dzielnica zbiera zaś w rankingach wysokie oceny jakości życia dzięki przyjaznej społeczności sąsiedzkiej, świetnej ofercie edukacyjnej, a także dostępowi do różnorodnych obszarów zielonych przy jednocześnie dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejskiej.

Przykładem jest Wiczlino-Ogród, osiedle realizowane w oparciu o ideę miasta-ogrodu, czyli przyjaznej, samowystarczalnej przestrzeni do życia z bogatą zielenią w przestrzeniach wspólnych czy Sokółka Zielenisz - istne „miasto w parku”. Niekwestionowanym atutem osiedli jest też bliskie sąsiedztwo placówek oświatowych – przedszkola, szkoły podstawowej i liceum – a także szeroki wybór oferty lokali usługowych i handlowych na obszarze dzielnicy.

Wiosenne premiery Hossy: nowości mieszkaniowe w Garnizonie i Gdyni Zachód

i

Autor: materiał od Grupy Inwestycyjnej Hossa Chwarzno-Wiczlino – prężnie rozwijająca się dzielnica Gdyni

Ostatni budynek Wiczlina-Ogród Południe

W ofercie Wiczlina-Ogród znalazło się właśnie blisko 80 lokali o powierzchniach 37-90 mkw. Dwupiętrowy budynek „Tęczowa 39” domknie południową część inwestycji, cechującą się niską zabudową i kameralnym charakterem.

- Spokojny klimat tego miejsca wynika również z wyraźnego udziału zieleni parkowej, licznych drzew, a także sąsiadujących z osiedlem domów willowych.

Na poziomie parteru w nowym budynku znajdzie się też miejsce dla dwóch lokali usługowo-handlowych. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową; oprócz tego przewidziane są też naziemne ogólnodostępne miejsca postojowe. Planowany termin oddania do użytku „Tęczowej 39” to trzeci kwartał 2024 r.

Wiczlino-Ogród – południowa część osiedla przy ul. Tęczowej to niska zabudowa wraz z lokalami usługowymi

i

Autor: materiał od Grupy Inwestycyjnej Hossa Wiczlino-Ogród – południowa część osiedla przy ul. Tęczowej to niska zabudowa wraz z lokalami usługowymi

W Sokółce Zielenisz powstaje dominanta

O kolejne budynki powiększyła się też oferta Sokółki Zielenisz. Nowa cześć osiedla to teren u zbiegu ulic Staniszewskiego, Zaruskiego oraz Baranauskausa z kompleksem czterech budynków mieszkalnych, obejmującym również pierzeję handlowo-usługową i miejski skwer.

- Projekt kwartału będzie wyróżniać obecność architektonicznej dominanty (jeden z budynków będzie nieco przewyższał pozostałą część osiedla) przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznej dla Sokółki kameralności zamieszkiwania i parkowej zieleni z urokliwymi miejscami do rekreacji – zapowiada Justyna Glazar.

Wiosenne premiery Hossy: nowości mieszkaniowe w Garnizonie i Gdyni Zachód

i

Autor: materiał od Grupy Inwestycyjnej Hossa Sokółka Zielenisz – ostatni etap osiedla z wyróżniającą się dominantą i miejskim skwerem

W nowym kwartale pod adresami Baranauskasa 1 i 3, realizowane są w pierwszej kolejności dwa czterokondygnacyjne budynki połączone podziemną halą garażową. Oferta obejmuje mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 45 do 88 mkw. z planowanym terminem realizacji w III kwartale 2024 r. Realizację tego etapu domknie następnie budowa dwóch ostatnich budynków z kilkunastoma lokalami usługowo-handlowymi – będzie to zarazem zwieńczenie całego projektu Sokółki-Zielenisz. Przykładowe lokale z nowej oferty Hossy dostępne są na stronie www.hossa.gda.pl. Po więcej szczegółów dotyczących swoich osiedli deweloper serdecznie zaprasza do biur sprzedaży w Gdańsku oraz Gdyni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE