Samolot - zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay.com

wycieczki

Więcej połączeń z Gdańska! Chodzi o popularny kierunek Polaków

2023-09-27 14:56

Od 31 października pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na główne międzynarodowe lotnisko Arlanda w Sztokholmie - poinformowały we wtorek linie lotnicze Wizz Air. Połączenie będzie realizowane dwa razy dziennie.

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły we wtorek dodanie nowego portu lotniczego Sztokholm-Arlanda do swojej siatki połączeń. "Od 31 października pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na główne międzynarodowe lotnisko Arlanda w Sztokholmie" - podano w komunikacie.

"Od 31 października pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na główne międzynarodowe lotnisko Arlanda w Sztokholmie"

- podano w komunikacie.

Do tej pory samoloty tej linii latały z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku na lotnisko Sztokholm-Skavsta, które jest oddalone o ok. 100 km od centrum Sztokholmu. Natomiast Międzynarodowy Port Lotniczy Arlanda, który jest największym lotniskiem w Szwecji i trzecim co do wielkości w krajach nordyckich, znajduje się 40 km na północ od Sztokholmu.

"Dzięki przeprowadzce do Arlandy pasażerowie będą mogli cieszyć się komfortem nowoczesnych, mniej zatłoczonych budynków terminali, co poprawi ich jakość podróży, a jednocześnie będą mogli szybciej i taniej dostać się z lotniska do centrum miasta"

- przekazały linie lotnicze.

Bilety w cenach od 49 euro są dostępne na oficjalnej stronie niskokosztowego przewoźnika z Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Łoś po uszy w bagnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE