plaża

i

Autor: 12019/Pixabay.com

ranking

Oto najpiękniejsze plaże w Polsce! Wysoko Trójmiasto, ale jest też spore zaskoczenie

2023-10-24 8:55

W wakacje większość osób, które zdecydują się na pobyt w kraju, wybiera zazwyczaj morze lub góry. Przy tym pierwszym wyborze warto zaplanować, którą plażę odwiedzimy. Pojawił się specjalny ranking, w którym znalazło się wiele plaż z Trójmiasta i okolic.

Wakacje i plaża. Która najpiękniejsza? 

Ile plaż, tyle opinii, ale co do niektórych rankingów mieszkańcy i turyści są zgodni - przyjemniej w większości. Portal TripAdvisor zaktualizował opinie swoich użytkowników o 2023 rok i opublikował najnowsze zestawienie najpiękniejszych polskich wybrzeży. Na podium Trójmiasto, ale jest tez spore zaskoczenie na drugim miejscu w rankingu. 

Jeśli planujecie wakacje, to zapewne zainteresuje was też informacja o tym, gdzie są najpiękniejsze plaże nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Tu mowa nie tylko o klimacie i pięknym widoku, ale i nieziemskiej wręcz barwie.  Gdzie znajdziecie czarną, różową i czerwoną plażę? Poniżej podpowiadamy! Zobaczcie naszą galerię poniżej! 

Oto najpiękniejsze plaże w Polsce. W topce Trójmiasto, ale jest też spore zaskoczenie [GALERIA]

IX Dadajowy Zlot Morsów "Mikołajem możesz być cały rok". Plaża Słoneczny Brzeg w Rukławkach koło Biskupca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE