Ukradła udka z kurczaków w jednym z gdyńskich marketów i pobiła przy tym ochroniarza!

i

Autor: canva

Ukradła udka z kurczaków w jednym z gdyńskich marketów i pobiła przy tym ochroniarza!

2021-10-22 9:28

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Chyloni zatrzymali 31 - letnią kobietę, która w jednym z gdyńskich marketów ukradła udka z kurczaków i wiertła. Mieszkanka Gdyni była agresywna i użyła przemocy wobec pracownika ochrony, który próbował ją powstrzymać.

W środę (20 października) po 10:00 policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zostali zaalarmowani o kradzieży w jednym z marketów. Patrol natychmiast ruszył pod wskazany adres. Na miejscu policjanci zastali pracownika ochrony oraz kobietę, która chwilę wcześniej ukradła udka z kurczaka oraz wiertła, znajdujące się w walizce. 

"Mundurowi ustalili, że pracownik ochrony zauważył jak klientka chowa do swojej torby ukradziony asortyment, podszedł do niej i kazał jej wyjąć przywłaszczony towar. Kobieta odmówiła, zrobiła się agresywna, zaczęła szarpać i kopać mężczyznę, po czym wybiegła ze sklepu, ale ochroniarz udaremnił jej ucieczkę"

- komentują policjanci. 

Złodziejka narzędzi i udek z kurczaka trafiła do policyjnej celi. Będzie odpowiadała za kradzież rozbójniczą, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje Prokuratura Rejonowa.

Kolno. Złodziej włamał się do baru i przyrządził sobie kebaba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE