Trudny poranek na drogach w Trójmieście i na Pomorzu 4.02.2021. Spadł śnieg, jest ślisko. Utrudnienia, kolizje. Raport z dróg

2021-02-04 8:16 M.K.
Trudne warunki na pomorskich drogach 4.02.2021
Autor: GDDKiA

Nocne opady śniegu spowodowały poranne utrudnienia w ruchu na wielu pomorskich drogach. W czwartek 4.02.2021 wcześnie rano doszło do kilku kolizji na drogach, m.in. na autostradzie A1 w Swarożynie oraz na S7 na wysokości węzła Gdańsk Port. Ruch w wielu miejscach jest spowolniony, tworzą się korki. Raport drogowy z dróg Trójmiasta i Pomorza

Raport z dróg Trójmiasta i Pomorza 4.02.2021

Godz. 15 - utworzył się zator na obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska, za zjazdem z Estakady Kwiatkowskiego – służby nie mają informacji o zdarzeniu drogowym.

Godz. 12 - obwodnica Trójmiasta między węzłami Gdańsk Osowa - Wielki Kack (kierunek Gdynia). Pojazd osobowy najechał na siatkę ogrodzeniową przy jezdni. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Utrudnienia mogą potrwać 2 godziny. W tym czasie policja odholuje porzucony pojazd z drogi. 

Godz. 8.55 - Koniec utrudnienia na A1 między węzłami Stanisławie - Swarożyn w kierunku Łodzi

Główne arterie są odśnieżone, choć w wielu miejscach śliskie, ale największe problemy są na drogach lokalnych i dojazdowych.

Godz. 6.47 - autostrada A1 - zablokowany pas szybki między węzłami Stanisławie - Swarożyn w kierunku Łodzi. W Swarożynie samochód osobowy najechał na infrastrukturę drogową. Nikt nie został ranny, ale należy w tym miejscu uważać.

Godz. 2.55 - zablokowany prawy pas na drodze S7, na wysokości węzła Gdańsk Port w kierunku Gdańska. Pojazd ciężarowy uderzył w bariery. Ruch przez pewien czas był zablokowany, potem odbywał się lewym pasem. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 7.30.

Tak wygląda natężenie ruchu w Trójmieście i okolicach 4.02.2021 r. o godz. 8.50
Autor: Google Maps
Pirat drogowy otrzymał 16 punktów karnych
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE