Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

i

Autor: Adam Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS Program Euro 2021 - kiedy gra Polska? Kiedy najważniejsze mecze? [TERMINARZ]

EURO 2021:Treningi polskiej reprezentacji z udziałem kibiców? „Jest na to szansa”

2021-06-08 14:33

Kibice będą mieli szansę podglądnąć prace polskich piłkarzy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - dwa treningi polskiej kadry na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk będą dostępne dla widzów. A przypomnijmy - reprezentacja Polski zamelduje się w Trójmieście już jutro. Na gdańskim Rębiechowie wylądują punktualnie o godzinie 15:55.

"Rozmawiamy i planujemy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej możliwość uczestnictwa kibiców w otwartych i publicznych sesjach treningowych. Ale szczegóły podamy niebawem."

- mówi prezes spółki Arena Gdańsk Operator Paweł Buczyński. Jeśli treningi się odbędą, każdy z nich będzie mogło obejrzeć po 5 tys. kibiców.

Związane jest to z obostrzeniami covidowymi – dodaje Buczyński.

Rzecznik PZPN studzi jednak emocje kibiców. Jak się bowiem okazuje - szanse na zdjęcie z ulubionym piłkarzem są niewielkie.

"Teren hotelu, w którym będą piłkarze będzie całkowicie odgrodzony. Będzie ochrona, a nasi zawodnicy nie będą opuszczali tego terenu. Na miejscu mamy wszystko. Są dwaj szefowie kuchni, SPA, budujemy także specjalną siłownię, bo jak wiadomo, te hotelowe nie są dostosowane do sportowców."

– dodaje Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

Mecze polskiej reprezentacji zaplanowano na 14, 19 i 23 czerwca. Nasi piłkarze zmierzą się ze Słowacją, Hiszpanią i Szwecją.

Super Raport 07.06 (Goście: Ryszard Czarnecki - eurodeputowany PiS, Sławomir Neumann - PO), Sedno Sprawy: Adam Bielan
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE