Tomasz Kaczmarek

i

Autor: Gdańsk.pl

Piłka nożna

Tomasz Kaczmarek bliski pracy w Holandii. Były trener Lechii może poprowadzić drugoligowca

2023-03-20 20:05

Według holenderskich mediów Tomasz Kaczmarek jest bardzo blisko objęcia FC Den Bosch. Jakiś czas temu Kaczmarek był blisko sztabu reprezentacji Polski, teraz prawdopodobnie swoją karierę kontynuować będzie zagranicą.

Od września, kiedy to Tomasz Kaczmarek rozstał się z Lechią Gdańsk pozostaje on bezrobotny. Od tego czasu bardzo poważnie mówiło się jednak o tym, że miałby on wzmocnić formułujący się sztab Fernando Santosa. Był on jednym z dwóch najpoważniejszych kandydatów (obok Łukasza Piszczka).

Teraz wszystko wskazuje na to że Tomasz Kaczmarek swoją karierę trenerską będzie kontynuować w drugoligowym FC Den Bosch. Ekipa znajduje się obecnie na 18 miejscu w tabeli, a przed kilkoma tygodniami przegrała aż 13:0 z PEC Zwolle.

 

Dla Tomasza Kaczmarka nie będzie to pierwsza praca zagranicą już w przeszłości pracował w Viktorii Koeln, Stuttgarter Kickers i Fortuny Koeln. Był również asystentem w norweskim Stabaek i w reprezentacji Egiptu.

Pseudokibice zdewastowali gdański stadion
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE